Foto: Paulina Latek-Przybylska

Anna Trafisz:
Zdjęcia bez zadęcia

Cześć!

Nazywam się Anna Trafisz i robię zdjęcia bez zadęcia kobietom, które mają własną firmę lub o tym odważnie marzą.

Baaaardzo się cieszę, że tu jesteś, bo to oznacza, że może niedługo się spotkamy na sesji zdjęciowej. Uwielbiam robić zdjęcia prawie tak jak oglądać serial ‚Przyjaciele’ 😉

Strasznie fajny jest dla mnie moment samego spotkania i poznania drugiej osoby! Ciebie też czeka po prostu bardzo przyjemny dzień.

Po sesji otrzymasz ode mnie zdjęcia wyrażające Ciebie, Twoją markę lub firmę.

Jeśli:

• zakładasz firmę i potrzebujesz unikalnych zdjęć,

• masz firmę i chcesz odświeżyć jej wizerunek, • potrzebujesz sesji, by poczuć się pewniej i śmielej,

• masz świetny pomysł, który powoli przekuwasz w biznes,

• potrzebujesz profesjonalnego wizerunku do celów zawodowych,

czekam na Ciebie!

Zdjęcia bez zadęcia

Chcę Chcę Ci powiedzieć, dlaczego robię zdjęcia. Chcę Ci powiedzieć, że jesteś piękna. Chcę Ci powiedzieć, dlaczego nie uważam, że marzenia się spełniają, ale wierzę, że marzenia się spełnia.

Dawno dawno temu urodziłam trójkę (w tym 2 za jednym zamachem) i robiąc im zdjęcia, odkryłam, że ogromnie to lubię. Nauczyłam się więc robić zdjęcia, by połączyć pracę z pasją. Czy to ma sens? Opowiem Ci to inaczej.

Mój przepis na pracę marzeń był taki: Podczas profesjonalnej, rodzinnej sesji zdjęciowej, zachwyciłem się pracą fotografki. A potem przeczytałam artykuł, w którym sugerowano, że że jeśli chce się mieć pracę marzeń, to trzeba do niej aplikować. I wysłałam niej maila , a ona odpowiedziała na moją wiadomość i przyjęła na praktyki. To było jak wygrana na loterii!

Dzisiaj kocham pracować jako Fotografka! Spędziłam tysiące godzin na retuszu, w plenerze i studio, zrozumiałam o co chodzi z tym, że fotografia to malowanie światłem, bo ono naprawdę jest najważniejsze.

Doświadczyłam wsparcia ze strony kobiet i teraz ja wspieram kobiety w ich pięknych życiowych drogach: w ich rozkwitających biznesach i raczkujących pomysłach na siebie. Wspieram ich odważne marzenia!

W kolejnym wcieleniu zostanę stand-uperką. Niemniej już w tym życiu wiem, jak Cię rozluźnić podczas sesji. Przypuszczam, że możesz się trochę bać aparatu. Nie będę Cię katować i kazać szczerzyć. Możesz być sobą. Oddychaj i … Umów się na sesję!

Kilka faktów o mnie, które prawdopodobnie niewiele Cię obchodzą, ale i tak Ci o nich powiem:

• Mam gen podróżnika. Pochodzę z Łodzi. Mieszkam pod Warszawą. Po drodze trochę w Pradze i Edynburgu. Fotografuję wszędzie.

• Od wielu lat mają pasją jest bieganie. Wtedy wpadam na najlepsze kreatywne pomysły. Lubię odważne działanie i wprowadzanie pomysłów w życie, bieganie uczy mnie też przezwyciężania słabości. Na początku płakałam po 3 minutach biegu, a w końcu ukończyłam półmaraton, więc wierzę, że Twoje ciało może dużo więcej niż podpowiada Twoja głowa.

• Jestem trochę retro, od mp3 wolę gramofon, cenię bycie offline i relacje na żywo.

• Ponieważ w pracy spotykam fantastyczne kobiety, zdarza się, że opowiadają mi swoje historie. To historie pełne mocy. Jeśli jesteś ich ciekawa, koniecznie wpadnij na mój Instagram gdzie prowadzę audycję 'Dobré ráno'.