Joga Śmiechu w Pradze

30 stycznia 2020, spełniło się jedno z moich marzeń 🙂 Po kursie instruktorskim u Pedro, który ukończyłam pod koniec 2019 obiecałam sobie że wystartuję z Jogą Śmiechu w Pradze (tej czeskiej). I właśnie w ostatni czwartek to się wydarzyło!! Najpierw zrobiłam zajawkę w postaci zaproszenia, a potem Dziewczyny zaczęły się zapisywać ! (moją grupą docelową są Polki mieszkające w Czechach bo z zamiłowania skupiam się na warsztatach rozwojowych dla kobiet i fotografowaniu fajnych babek). No i było zarąbiście! Świetnie świetnie Hej! Mega się bałam, że nikt nie przyjdzie, choć się zapisał, albo, że wszyscy będą podpierać ściany, bo będę przynudzać, wszystkie takie obawy i opory przed skokiem na głęboką wodę, wiecie.
A to naprawdę popłynęło powyżej oczekiwań! Na początku miałam mały fakap ze sprzętem (głośnik nie chciał zadziałać, ale szybko się udało ogarnąć ). Spotkanie odbyło się w wynajętej od prywatnego przedszkola Sali gimnastycznej która była już przystrojona karnawałowo balonami więc miły akcent 🙂 No i najważniejsze, że dziewczyny oceniły warsztat pozytywnie (zrobiłam ankietę po i najniższa ocena była 9 a przeważały 10 w skali do 10 hihihi) To mnie upewnia ze to właściwy kierunek i już się nie mogę doczekać kolejnych spotkań!
Anna Trafisz
Komentarze uczestniczek :
‘Pozytywna energia, dużo ćwiczeń’, ‘Świetne ćwiczenia, bardzo kreatywne, dziękuję za każdą wspólną chwilę, Miłość i Moc!’, ‘Podobały mi sie techniki dotyczące redukcji stresu i relaksacji, ‘Fajna energia,atmosfera,uśmiech,odpoczynek,inspiracja’, chill i poznanie nowych ludzi’, ‘oddychanie, dotlenienie’, ‘samo pomysł radzenia sobie w ten sposób z sytuacjami życiowymi’, ‘luz i nieocenianie, bycie razem’.