Praga jest kobietą, czyli nieprzewodnik i nieporadnik dla kobiet w podróży

Wygląda na to, że to dzieje się naprawdę 🙂 Spieszę donieść, że książka "Praga jest kobietą, czyli nieprzewodnik i nieporadnik dla kobiet w podróży" idzie do druku!
Jak zobaczymy z Martą Siudalską Lenarczyk na własne oczy, że istnieje, to szybko damy Wam znać gdzie można ją zdobyć! (tak, będzie też dostepna w formie elektronicznej). Tymczasem krótka informacja co będzie można w niej znaleźć i kogo spotkać poniżej!

Ta książka nie jest przewodnikiem po czeskiej Pradze, choć znajdziesz w niej zdjęcia tego miasta. Nie jest także poradnikiem dla kobiet: „jak zmienić swoje życie”, choć znajdziesz tu ćwiczenia coachingowe i pytania do refleksji. Ta książka to zapis rozmów z 10 kobietami żyjącymi w Pradze, które podzieliły się swoimi historiami. Jeżeli sama jesteś w podróży (dosłownie bądź w przenośni), to czytanie może sprawić Ci dużo radości.
Dziękujemy, że wraz z nami zmieniasz świat! (cały zysk ze sprzedaży tej książki przeznaczony jest na wsparcie fundacji UNAWEZA, która „DAJE KOBIETOM SKRZYDŁA”).
Motyla na okładkę użyczyła Marta Hilgert z Marta Hilgert CraftiesPot
Pozdrawiam! Anna Trafisz